Veloprojekt - pumptrack Gubin

Relacja z otwarcia toru rowerowego w Gubinie. 

 

Regionalne Inwestycje Terytorialne 2023

Film dla Urzędu Miasta w Bielsku-Białej dotyczący zrealizowanych inwestycji ostatnich lat. Zastosowałem tutaj wiele narzędzi, zaczynając od kamery na stabilizatorze, bezzałogowca filmowego, aż po drona sportowego. Mnogość lokalizacji, poświecony czas na zdjęcia oraz godziny pracy montażowej sprawiają iż był to jeden z bardziej wymagających, rozłożonych w czasie projektów roku 2023.

 

 

Projekt Zima TVN

Na zlecenie stacji TVN, oprócz obszernej foto relacji, stworzyłe video podsumowanie z cyklu imprez zimowych, które odbywały się na podbeskidzkich stokach sezonie zimowym początkiem 2024 roku.

 

 

Veloprojekt Mława

Film z otwarcia nowego pumptrack'a wybudowanego przez firmę Veloprojekt w Mławie.

 

 

EKIDEN TOYOTA 2023

Relacja z dorocznego biegu Ekiden dla pracowników Toyoty.

 

 

Cadaver Lab

Klipu z warsztatów medycznych przeprowadzonych w formule #cadaverlab 🥸 Zajęcia podzielone były na dwie części, teoretyczną w formie wykładów oraz praktyczną. Udział w nich wzięło sporo znanych ze środowiska lekarskiego osobistości, a także ponad setka rządnych wiedzy i umięjętności lekarzy..

 

 

Reportaż z targów transportowych IAA Transportation Hannover 2022

Przy współpracy z utalentowanym reporterem Rafałem, stworzyłem reportaż z targów transportowych w Hanowerze.

 

 

Showreel No.01

Zabierałem się do tego wielokrotnie, nigdy nie kończąc.. czy to z braku czasu, czy weny. Najgorzej robić coś dla siebie. Samokrytyka nie pomaga ;-) W końcu się udało. Oto pierwszy showreel w historii AERRO.

 

Ochrona bioróżnorodności - film promocyjny dla miasta Bielsko-Biała

Drugi rok z rzędu miałem przyjemność realizowania filmu promocyjnego dla urzędu miasta w Bielsku-Białej. Wiele dni zdjęciowych, setki przejechanych kilometrów, godziny montażu, ale przede wszystkim bardzo przyjemna robota w otoczeniu natury!

 

 

Ujęcia lotnicze oraz wybrane naziemne - podczas Maratonu Warszawskiego

Współpraca z #UrwanyFilmKinematografia. W tym materiale możecie obejrzeć niektóre moje zdjęcia lotnicze, wszystkie fpv oraz wybrane naziemne. TEAM WORK POWER!

 

Ujęcia lotnicze (fpv) dla 404media.

W deszczowy czerwcowy dzień, miałem przyjemność wesprzeć i wzbogacić produkcję teledysku swoimi ujęciami fpv. Warunki były ciężkie, ale pogoda stworzyła niesamowity klimat, który doskonale pasuje do tego kawałka.

Zdjęcia: 404media.pl

Zdjęcia lotnicze: aerro.pl

 

Nowy pumptrack w Istebnej

Jeden z naszych najlepszych klientów, firma VELOPROJEKT, w maju 2022 oddała do użytku kolejny pumptrack asfaltowy, tym razem w gminie Istebna, a my byliśmy tam z kamerą.

 

Nowy DAF NGD oczami kierowcy zawodowego.

To była pracochłonna realizacja obejmująca kilka dni zdjęciowych. Jej celem było pokazanie nowej generacji samochodu ciężarowego z perspektywy doświadczonego kierowcy zawodowego, mojego imiennika - Rafała.

 

Wydanie najnowszych DAF'ów XG+ dla firmy transportowej Miśkowiec

Jedna z wielu realizacji dla firmy DAF, prezentująca wydanie nowych samochodów ciężarowych. Całość wykonania to nasz robota!

 

MIASTO BIELSKO-BIAŁA - spot promujący regionalne inwestycje terytorialne

Realizacja tego spotu promocyjnego pochłonęła sporo czasu i wysiłku. Długo też zastanawiałem się jak w atrakcyjny sposób pokazać 28 inwestycji, w dość krótkim "czasie antenowym", tak, aby film nie nudził widza i był w miarę dynamiczny. Czy to się udało ? Oceńcie sami.

 

VELOPROJEKT - PUMPTRACK MIELEC

Relacja z inauguracji toru pumptrack, wykonanego przez firmę Veloprojekt, w Mielcu.

 

CLOCKWORK

Praca w studio z takim arcydziełem była czystą przyjemnością!

 

Hokej charytatywnie

Klip dla Fundacji Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy do którego wykonałem wszystkie ujęcia.
Montaż: DirtyDoorStudio.

Pumptrack

Krótka zajawka dla jednej z firm budujących tory typu pumptrack, służace nie tylko do jazdy na rowerach.

StandUpPaddle

SUP to deski służące do pływania na stojąco. Pewnego razu w Beskidach, odbyły się niecodzienne mistrzostwa...

Prezentacja nieruchomości

Podobno kupujemy oczami, a film przekazuje więcej emocji niż same zdjęcia, dlatego biura nieruchomości coraz częściej decydują się na ten rodzaj promowania "przedmiotów" sprzedaży.

Film promocyjny miasta Bydgoszcz

Jako operator drona, asystent operatora itd... brałem udział w realizacji wyjątkowego filmu promującego niezwykłe miasto.

Relacja z 7 rundy OPONEO MPRC 2018

Finałowa runda Mistrzostw Polski Rallycross oglądana przeze mnie z wysokości od kilku do kilkudziesięciu metrów nad ziemią. Jako nadworny operator bezzałogowego statku powietrznego podczas MPRC 2018, składam "lotnicze" gratulacje wszystkim zawodnikom, a materiały jak zwykle trafiają do relacji.

DAF na wydaniu

Podpisy, podziękowania, uściski dłoni, w końcu radość... To typowe obrazy towarzyszące odbiorom nowych pojazdów od dealera. Nie inaczej było tym razem. Pamiątka dla każdej ze stron z moimi ujęciami z powietrza.

Relacja z 6 rundy OPONEO MPRC 2018

Materiał z kilku kamer od operatorów oraz moje ujęcia lotnicze posłużyły mi do stworzenia najdłuższej w tym sezonie relacji filmowej z szóstej rundy Mistrzow Polski Rallycross.

Master Truck 2018

Opole, środek lata, tysiące ludzi. Wraz z zaprzyjaźnioną ekipą uwieczniamy przebieg jednej z największych imprez branży transportowej. Do poniższego klipu dostarczałem ujęcia lotnicze oraz naziemne (jako 2 operator kamery).

DAF na wydaniu.

Zarówno dla producenta, dealera jak i klienta, wydanie nowych pojazdów to wielkie święto. Z tej okazji stworzono relację filmową, do której miałem przyjemność ujęcia lotnicze.

Relacja z 5 rundy OPONEO MPRC 2018

Po raz piąty miałem przyjemność dostarczać materiałów z ujęciami lotniczymi do relacji z Mistrzow Polski Rallycross.

Relacja z 3 rundy OPONEO MPRC 2018

Trzecia runda Mistrzow Polski Rallycross, czyli jak zwykle emocje do pełna oraz moje ujęcia lotnicze.

DAF Bloggers DAY2

Druga edycja DAF Bloggers DAY, podczas której, bloggerzy brażny transportowej testowali nowe samochody ciężarowe firmy DAF, podnosili poziom swojej wiedzy w zakresie eco-drivingu, a także debatowali o przyszłości transportu, podczas wieczornych rozmów. Moja rola polegała na dostarczeniu ujęć lotniczych oraz naziemnych (2 operator kamery), które wykorzystane zostało do stworzenia relacji filmowej z dwudniowego wydarzenia.

Relacja z 2 rundy OPONEO MPRC 2018

Druga runda Mistrzow Polski Rallycross okraszona moimi ujęciami lotniczymi.

Relacja z 1 rundy OPONEO MPRC 2018

Do relacji z pierwszej rundy Mistrzostw Polski Rallycross dostarczałem ujęcia z lotnicze oraz naziemne jako 3 operator kamery.

Eliminacje do Mistrzostw Świata kierowców zawodowych

Moim zadaniem było stworzenie krótkiej relacji filmowej z Eliminacji do Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych. Klip wzbogacony ujęciami lotniczymi firmy zewnętrznej.

Zlot samochodowy - "Otwarcie sezonu 2K18 Proud Riders & Mitsu Street"

Jako operator kamery naziemnej, uwieczniłem kilka chwil ze zlotu samochodowego, który odbył się w Bielsku-Białej, przy hali sportowej pod Dębowcem 21 kwietnia 2018r. Klip wzbogacony ujęciami lotniczymi firmy Dronteam.

SPLIT BOARDING

Materiał zrealizowany podczas jednego wyjścia i zejścia, na stoku Lipowskiego Wierchu od strony Żabnicy [Beskid Żywiecki].

GENERATOR

Montaż generatora Brush w Elektrociepłowni Fortum Zabrze. Industrialny klimat, doskonale zaplanowana praca obsługi, a do tego świetna pogoda sprawiły, iż te OPERACJE POWIETRZNE były dosłownie elektryzujące.

Sicilia

2 minuty krajobrazowego video zrealizowanego w słonecznej i górzystej Sycylii.

 

Oczków

Oczków, Wilczy Jar, most tajemniczych wypadków i jego piękne okolice.

Stalownik

Klip z bardzo klimatycznego miejsca jakim są ruiny szpitala Stalownik. Sporą część dzieciństwa spędziłem w tym miejscu i jego okolicach (nie, nie jako pacjent :-) ), dlatego też poniższy film jest jakby powrotem do przeszłości.. Łezka się w oku kręci, że tak ciekawa budowla popadła w ruinę. 

Koziańskie stawy

Piątek, 24 marzec 2017 roku. Wiosenna szarówka przy temperaturze daleko odbiegającej od wymarzonej... Mimo to, klimat jaki udało mi się zastać w lesie nieopodal miejscowości Kozy (koło Bielska, woj.śląskie) zrobił na elemencie światłoczułym spore wrażenie.